www.cvonline.hu

Sminkes - Értékesítő

  • A hirdetés 980 napja lejárt

Az il Bacio di Stile luxus üzletházban a világ vezető luxus cégei mutatják meg kínálatukat, több mint 5.000 négyzetméteren, öt szinten. Az épületben szintenként 8-10 brand, a legfelső szinten csodálatos panorámával rendelkező étterem és bár nyújt felejthetetlen élményt az ide látogatóknak. Olyan üzletházat építettünk, ahol a termékek, és a kimagasló szerviz elegye varázsolja ünnepé a vásárlást.

Az Andrássy út szívében nyílt exkluzív, luxus üzletházunkba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok és felelősség:

  • A vásárlók magas szintű, személyre szabott kiszolgálása az il Bacio di Stile luxus üzletház beauty részlegén,
  • Személyre szabott bőrápolási szaktanácsadás,
  • Sminkelés, mini kezelések,
  • Luxus kozmetikai termékekkel kapcsolatos tanácsadás,
  • Promóciók lebonyolításában való részvétel,
  • A luxus üzletház kiemelkedő képviselete,
  • Az áru érkeztetésében, kihelyezésében, a leltár felvételében való aktív közreműködés,
  • Pénztár kezelése,
  • Munkaterület folyamatos tisztán tartása,
  • Adminisztrációs feladatok.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Sminkelés és bőrápolás területén szerzett minimum 2 éves szakmai tapasztalat,
  • Kiváló megjelenés,
  • Kommunikációképes, magabiztos angol nyelvtudás,
  • Kiváló értékesítői képességek,
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • Barátságos, vevőorientált hozzáállás,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Megbízhatóság, önállóság, pontosság,
  • Lelkes és felelősségteljes munkavégzés.

Amit ajánlunk:

  • Kiemelten igényes, luxus környezet és szemléletmód,
  • Kiváló légkör egy fiatalos, lendületes, nemzetközi csapatban,
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat,
  • Versenyképes jövedelem.

Előnyt jelent:

  • Külföldön, luxus környezetben, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • Olasz, orosz vagy kínai nyelvtudás.

Ha felkeltettük érdeklődésedet, az alábbi linken várjuk jelentkezésedet!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés