www.cvonline.hu

SMD gépkezelő

Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 1189823

Mindig is érdekelték a modern technológiák? Kíváncsi rá, hogy hogyan készül egy televízió? Jelentkezzen hozzánk és ismerje meg a gyártás folyamatait az alapoktól, legyen részese az új termék születésének! Megbízónk - a világ egyik vezető televízió gyártója számára keresünk új kollégákat az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • Az adott gépek műveleti utasítás szerinti folyamatos, biztonságos üzemeltetése,
  • a beültető gépek kisebb hibáinak elhárítása.
  • FIFO elv ismerete és használata,
  • technológiai szabályok betartása, különös tekintettel az ESD védelemre,
  • az adott gépek termelési adatainak dokumentálása.

Elvárások:
  • A munkakör betöltéséhez elengedhetetlen a minimum középfokú végzettség,
  • alap szintű angol nyelvismeret,
  • felhasználói szintű számítógép ismeret,
  • folyamatos, 12 órás műszakrend vállalása,
  • jó állóképesség.

Juttatások:
  • Versenyképes jövedelem+bónuszok,
  • napi egyszeri ingyenes meleg étkezés,
  • ingyenes, céges buszjáratok közel 80 településről,
  • határozatlan, idejű teljes munkaidős munkaszerződés,
  • világszínvonalú, tiszta munkakörnyezet.

  • Pozíciónk felkeltette érdeklődését? Kérjük küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gomb megnyomásával, amennyiben megfelel az elvárásoknak kollégáink hamarosan felveszik Önnel a kapcsolatot.

Munkavégzés helye:
  • Jászfényszaru