SMD- alkatrész beültető gépkezelő- Németország (SMD-Anlagenbediener/in)

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.01.28.
Hirdetés azonosító: 1075542
lejárt

Country:

Germany (+49)

Description of position:

Német megbízónkhoz keresünk Bestückungsautomat (alkatrész összeillesztő automata) kezelésében járatos munkatársat autóipari céghez

Duties:

Az SMD (kis elektronikus alkatrészek) különböző forrasztási eljárás során kerül a nyáklapokra.

A nyáklapokat egy automatában készítik elő forrasztópasztával, ezt követően az összeillesztő automatában (Bestückungsautomat) az SMD-ket a nyáklapokra forrasztják, melyek végül egy forrasztókemencébe kerülnek, ahol automatikusan véglegesen ráforrasztódnak a nyáklapokra. Egyes nyáklapoknál szükséges a kézi forrasztás is.

Olyan pályázókat keresünk, akiknek tapasztalatuk van a fennt leírt munkafolyamatban. A Bestückungsautomatát önállóan kell tudni kezelni, illetve szintén elvárás a kommunikációképes német nyelvtudás.

Feladatok:

• SMD összeillesztő berendezések (EKRA Pastendruckautomat, MiMOT Bestückungsautomaten, Rehm-Reflowflöten) felügyelete, működtetése, előkészítése

• Nyáklapok vizsgálata és javítása

• SMD-nyáklapok forrasztása (processzorok és felépítmények le- és felforrasztása)

• Műszaki kommunikáció folyatatása

Requirements, skills:

• Tapasztalat nyáklapok kezelésében

• Tapasztalat a SMD-technika területén

• Jártasság különféle forrasztási folyamatokban

• Társalgási szintű német nyelvtudás

Known languages:

Minimum erős alapszintű német nyelvtudás

Short company info:

Megbízónk egy németországi munkaerő-kölcsönző cég.

Additional info:

• Munkavégzés helye: Laupheim, Baden-Württemberg (Ulmtól 30 km)

• Szállás rendelkezésre áll melynek költsége 10 EUR/nap

• Munkaidő : napi 8 óra

• Munkabér : az első 6 hét alatt bruttó 11,8 EUR/óra, a 7. héttől bruttó 12,15 EUR/óra

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése