SMB senior marketing menedzser (adatparki és adatkommunikációs szolgáltatások)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.15.
Hirdetés azonosító: 1003295
lejárt
FELADAT

Feladatok:

  • A Telekom adatparki és adatkommunikációs termékek/szolgáltatások teljes körű marketing oldali menedzselése (az egyedi termékek/propozíciók tervezése, kialakítása, adatparki és adatkommunikációs megoldások és eszközök/szerverek piacra vitele és marketingje, beleértve azok árazását is) a Telekom egyik leggyorsabban növekvő területén
  • Üzleti kapcsolat tartása más üzleti területek (műszak, sales, jog, folyamat) szakértőivel, illetve külső partnerekkel, beszállítókkal
  • A területhez kapcsolódó projektek vezetése, részvétel / a Magyar Telekom képviselete DT által indított ICT projektekben, továbbá a GTS migrációs projektben
  • Értékesítési csatornák támogatása, marketing oldali részvétel az egyedi ajánlatok kialakításában
  • Telekomon belüli folyamatokkal kapcsolatos feladatok támogatása
  • Termékbevezetéshez kapcsolódó folyamatok kialakításában és a hozzá kapcsolódó marketing kampányokban való részvétel
  • Adatparki, adatkommunikációs ajánlatok oktatása, az oktatáshoz kapcsolódó anyagok elkészítése
PROFIL
  • Gazdasági / Műszaki területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Cloud / Telekommunikációs / IT területen szerzett legalább 5 éves szakmai tapasztalat és / vagy
  • marketingmenedzsment/termékmenedzsment/partnermenedzsment/termékek piaci bevezetésében szerzett 5 éves tapasztalat
  • magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás, szóban és írásban
  • Word, Excel, Power Point magas szintű ismerete

Kategória
IT / Informatika
Régió