www.cvonline.hu

Smartphone Műszerész / Technikus

  • A hirdetés 6 napja lejárt

TMX Mobile Solution Szerviz Kft

·Érdeklődsz az elektronika iránt? Szereted a kihívásokat és folyamatosan fejlődni szeretnél? Jó kézügyességgel rendelkezel? Szívesen dolgoznál innovatív környezetben a legújabb mobilkommunikációs eszközökkel, egy dinamikusan fejlődő budapesti vagy budaörsi munkahelyen? Budaörsi központunkba és budapesti szervizpontunkba is várjuk a jelentkezéseket!

Feladat:

  • beérkezett készülékek diagnosztizálása, hibakeresés
  • gsm készülékek modul szintű javítása, alkatrészek cseréje
  • a javítási munkálatok adminisztrációja a szerviz-munkalapokon
  • a munkalapokon szereplő tartozékok egyeztetése, ellenőrzése
  • kapcsolódó területekkel való folyamatos együttműködés

Nálunk a helyed, ha:

  • a gsm készülékek működési elvét ismered
  • megbízható számítástechnikai ismeretekkel rendelkezel (gyakorlott Windows felhasználó vagy)
  • a szoftveres és hardveres hibákat felismered, és meg is tudod különböztetni
  • erős műszaki / informatikai affinitással rendelkezel

Előnyként kezeljük, ha:

  • műszerhasználatban jártas vagy (multiméter)
  • áramköri szintű javításokkal, méréssel már találkoztál, forrasztási gyakorlattal rendelkezel
  • számítástechnikai (esetleg elektronikai) végzettséged van
  • angol nyelvtudással bírsz
  • hasonló területen szerzett tapasztalatod volt már

Amire biztosan számíthatsz nálunk:

  • béren kívüli juttatásokat biztosítunk
  • maximális támogatást kapsz a betanulási folyamatban és a folyamatos napi munkához
  • fiatal, dinamikus csapatunk van, ahol mindig jó a hangulat
  • kiváló munkakörnyezetet biztosítunk, ahol innovatív eszközöket használhatsz
  • a folyamatos szakmai fejlődés, tanulási lehetőség is adott nálunk

Munkavégzés helye: Budaörs és / vagy Budapest

Helyek Budapest
Budaörs
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektronikai műszerész, Elektronikai szerelő
IT / Informatika
Mérnök / Műszaki > Technikus
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű