Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

www.cvonline.hu

SLEPPTÚRÁS KÉPVISELŐ (BUDAPEST ÉS KÖRNYÉKE)

Rákóczi-Delikát Kft. -SLEPPTÚRÁS KÉPVISELŐ (BUDAPEST ÉS KÖRNYÉKE)
Hozzáadva 2015.02.28.
Frissítve 2015.03.04.
Hirdetés azonosító: 223085

Magyarországi édességimportőr cég értékesítési csapatába munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Boltlátogató Üzletkötő munkatársat

Feladat:

  • részvétel az értékesítési stratégia megvalósításában
  • cégünk által képviselt kiváló minőségű termékek és szolgáltatások értékesítése
  • új piaci lehetőségek felkutatása és az ügyfélkör bővítése
  • kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel

Elvárások:

  • több éves szakmai gyakorlat FMCG területen
  • legalább középfokú végzettség
  • kreatív, dinamikus és sikerorientált személyiség
  • jó kommunikációs és szervező készség, alkalmasság a csapatmunkára
  • ügyfélorientált gondolkodásmód
  • önálló munkavégzés
  • édesipari termékek értékesítésében szerzett tapasztalat előny
  • gépjárművezetői gyakorlat
  • kaució szükséges

Amit kínálunk:

  • magas színvonalú munkakörülmények
  • egy stabil háttérrel rendelkező cég
  • dinamikus csapat, kiváló munkahelyi légkör
  • folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest és környéke

Kezdés:

  • azonnal

Fizetés:

  • megegyezés szerint

A www.mozart-souvenir.hu címen a karrier címszó alatt található Felvételi Űrlap (letölthető itt) http://www.mozart-souvenir.hu/felveteli.doc kitöltése és beküldése fényképes szakmai önéletrajzzal és kézzel írt motivációs levéllel.

Kapcsolattartó:
Farkas Elemér
Cím: 1162 Budapest, Bekecs utca 22.
Telefon: 06/1/401-5000;

Mobil: 06309404544

Fax: 06/1/401-5001

farkas.elemer@rakoczi-delikat.hu

Budapest és környéke
Kategória
Kereskedelem / Értékesítés
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Vas, Veszprém, Zala, Szabolcs-Szatmár-Bereg, ... Pest, Komárom-Esztergom, Jász-Nagykun-Szolnok, Heves, Hajdú-Bihar, Fejér, Békés, Nógrád, Tolna, Somogy, Borsod-Abaúj-Zemplén, Csongrád, Győr-Moson-Sopron, Baranya, Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése