www.cvonline.hu

SLA támogató

  • A hirdetés 579 napja lejárt

Feladatok:

  • Üzemeltetési szolgáltatások (SLA) felügyelete, menedzselése
  • A megfelelő szolgáltatási szint biztosítása
  • Monitorozás, szolgáltatási megállapodások teljesülésének ellenőrzése, riportolása
  • Eszkalációk felügyelete
  • Részvétel a vállalati IT folyamatok kialakításában
  • Tudásbázis vezetése
  • Problémák felderítése és elhárításuk koordinációja
  • Felhasználói és technikai kérések priorizálása, megoldása vagy megfelelő szakterület felé irányítása
  • Jó munkakapcsolat kialakítása a külső és belső ügyfelekkel
  • Kapcsolattartás a szoftverfejlesztéssel, a támogatott rendszerek fejlesztési irányainak folyamatos követése, ismerete
  • ISO folyamatok és ITIL praktikák betartása, fejlesztése

Szakmai elvárások:

  • Szakirányú diploma vagy tanulmányok
  • Angol nyelvismeret szóban és írásban
  • MS Office 2003, 2007, 2010 ismerete
  • Valamilyen SLA támogató szoftver ismerete (preferált: Redmine)

Személyiségbeli elvárások/ kompetenciák:

  • üzleti szemlélet
  • analitikus gondolkodás
  • problémamegoldó képesség
  • kreativitás
  • együttműködés

Előny:

  • tapasztalat IT auditok területén
  • pénzintézeti tapasztalat
  • ITIL szabvány ismerete

Amit kínálunk:

  • erősödő, modern, vonzó, innovatív multinacionális szervezeti kultúra
  • kihívást jelentő munka
  • versenyképes jövedelem
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • közösségi értékek
  • alkalmazotti jogviszony
Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol