Skill Group Manager - Technology Solutions Consulting [ST-PM01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.11.15.
Jelentkezési határidő: 2015.05.23.
Hirdetés azonosító: 906910

Focus consulting

Megbízónk

Információ-technológiai tanácsadással, informatikai rendszerek karbantartásával, üzemeltetésével foglalkozó multinacionális megbízónk számára keresünk Skill Group Managert

Feladatok

- A Technology Solutions team-ek vezetése
- A csoportvezetők szakmai támogatása, mentorálása, fejlesztése
- Részvétel a vállalati stratégia kialakításában és a kitűzött célok elérésében
- Kapcsolattartás az ügyfelekkel és az igényeik felmérése
- Együttműködés az értékesítési csapattal, a projektvezetőkkel és tanácsadókkal a projektek megvalósítása során
- Közvetlen riportálás az ügyvezető igazgató felé

Elvárások

- Felsőfokú informatikai és/vagy közgazdasági végzettség
- Minimum 10 év releváns tapasztalat az informatikai/stratégiai tanácsadás területén
- Kiváló angol nyelvtudás
- Kiváló kommunikációs készség és problémamegoldó képesség
- Hiteles, eredményorientált és energikus személyiség
- Proaktivitás

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, IT / Informatika
Régió