www.cvonline.hu

SKD ÖSSZESZERELŐ OPERÁTOR

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 935859

Partnercégünk számára Biatorbágyra, azonnali munkakezdéssel munkatársakat keresünk az alábbi állás betöltésére:

Feladatok:
  • Telekommunikációs eszközök összeszerelése a munkautasítások alapján,
  • tesztelési és csomagolási feladatok végrehajtása,
  • a gyártáshoz kapcsolódó informatikai rendszer kezelése,
  • egyéb adminisztratív feladatok ellátása.
Elvárások:
  • Alapfokú végzettség,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • jó kézügyesség,
  • monotónia tűrés, terhelhetőség,
  • önállóság, precíz munkavégzés.
Amit kínálunk:
  • Fix bérezés,
  • jó munkakörülmények,
  • céges buszok
  • hosszú távú munkavégzés,
  • szakmai fejlődés lehetősége.
Munkavégzés helye:
  • Biatorbágy
Egyéb:
  • Munkaidő: H-P két műszakos munkarend, várható a harmadik műszak bevezetése. napi 8 órás munkavégzés.
  • Kijutás: Céges autóbusszal
  • Buszok vannak Budapest, Budaörs, Biatorbágy, Páty irányából, valamint Felcsút, Bicske, Mány, Zsámbék, Herceghalom irányából, és Tatabányáról.
Kapcsolat:

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehetséges, az üzenet tárgyában a referencia (DOP-01) megjelölésével és a pozíció pontos megnevezésével.