www.cvonline.hu

SKD operátor

  • Frissítve 224 napja

Nemzetközi szállítással és raktározással foglalkozó partnercégünk részére keresünk Biatorbágyra munkavállalókat az alábbi pozícióba:

Összeszerelő operátor

A leendő munkatárs feladatai:

  • Megrendelések figyelése és az ezekhez szükséges alap-anyagok összekészítése
  • Hálózati és telekommunikációs eszközök összeszerelése
  • Tesztelési és csomagolási feladatok végrehajtása kezelése, adatrögzítés

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Összeszerelésben szerzett tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek
  • Precizitás, gyors tanulási képesség
  • Megbízhatóság

Amit nyújtani tudunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Alapfizetés, műszakpótlékok
  • Cafeteria juttatás választható elemekből

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Biatorbágy
  • Műszakrend: Három műszak
  • Ingyenes buszjáratok indulnak a következő településekről: Budapest több pontja, Tatabánya

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 2310 1714-es telefonszámon érdeklődhet.

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Kategória Gyártás / Termelés
Régió Pest