www.cvonline.hu

Six Sigma Tanácsadó/Tréner

  • A hirdetés 951 napja lejárt

A LeanCenter – hazánk lean szakmai központja – Képzés-Tanácsadás-Szervezetfejlesztési csapatába keres Six Sigma Tanácsadó/Tréner Partnert, aki minimum 5-10 éves tapasztalattal rendelkezik a Six Sigma gyakorlati alkalmazásának területén. Az ideális Tanácsadó/Tréner rendelkezik hasonló területen szerzett tréneri tapasztalattal, valamint nem idegen tőle a gyártó/termelő környezet sem. Amennyiben kompetensnek érzi magát a feladat ellátására, nyitott országos szinten változatos iparágakban projekt jelleggel cégspecifikus képzéseket és tematikát összeállítani és megtartani, fejlesztési projekteket önállóan vezetni, akkor jelentkezzen most!

Ami kell hozzá:

  • Termelő/gyártó környezetben szerzett minimum 5-10 éves szakmai tapasztalat a fenti vonatkozásban
  • Six Sigma iránti szakmai elkötelezettség
  • Tréneri szemlélet és tapasztalat
  • Alapos Six Sigma ismeretek (Six Sigma Black Belt fokozat)
  • Előadások, prezentációk tartásában való gyakorlat
  • Önállóság
  • Projektvezetési tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Angol/német nyelvismeret előny
Egyéb hasonló állások Önnek
Bolti eladó

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Bolti eladó Munkavégzés h...
Győr-Moson-Sopron

Hátsó területet működtető munkatárs

Munkakör megnevezése: Hátsó területet működtető...
Pest

Zöldség árufeltöltő

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...