www.cvonline.hu
SIX SIGMA TANÁCSADÓ
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.10.16.
Jelentkezési határidő: 2015.10.11.
Hirdetés azonosító: 940210
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi informatikai partnerünk számára keresünk új munkatársakat hosszú távú, budapesti munkavégzésre, az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Az ágazat folyamatfejlesztési programjának szakmai vezetése

  • Fejlesztési projektek kezdeményezése, menedzselése

  • Folyamatszervezéssel kapcsolatos tanácsadás csoportvezetőknek

  • Az ágazatban futó fejlesztési projektek támogatása

  • Green Belt kollégák mentorálása

  • Fejlesztések magas fokú transzparenciájának elősegítése

  • Folyamatos fejlesztési attitűd kialakítása az ágazat kollégáinak körében

  • Ágazati stakeholderek menedzselése
  • Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági/informatikai/mérnöki végzettség

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • Black Belt vagy azzal egyenértékű 6 Sigma + Lean módszertan ismerete

  • Folyamatfejlesztési projektek vezetésében szerzett legalább 3 éves tapasztalat

  • Lean eszközök ismerete: TOC, COPQ, 3M, 5S, Poka Yoke, VSM. Lean kultúra alappilérei, standard munka

  • Bármely projektmenedzsment módszertan ismerete

  • Elhivatottság változások menedzselésére

  • Kiváló interperszonális készségek

  • Magas fokú problémamegoldó képesség

  • Agilis személyiség

  • Előnyök

  • Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat

  • Bármely folyamatábrázolási szoftver ismerete pl. Visio, Aris

  • Német nyelvtudás

  • Amit ajánlunk

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag

  • Szakmai, nyelvi, vezetői képzések

  • Csapatépítő tréningek

  • Utazási lehetőség

  • Teljes körű élet-és balesetbiztosítás

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió