x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Six Sigma Black Belt Projektmérnök

Pro HR Kft.-Six Sigma Black Belt Projektmérnök
Hozzáadva 2012.08.21.
Hirdetés azonosító: 390666
lejárt

Multinacionális partnerünk az ipar egyik piacvezető gyártója. Termékeiket világszerte, a vezető technológiájú piacokon használják széles körben. A folyamatos fejlődés biztosítására keressük új munkatársukat a következő most megnyíló pozícióba.

SIX SIGMA BLACK BELT PROJEKTMÉRNÖK

FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

A szervezeti célok megvalósításának támogatása , Six Sigma projektek indítása, koordinálása gyártóüzemi szinten
Munkamódszerek, a hatékonyság fejlesztése Six Sigma módszertanának és eszközrendszerének felhasználásával
A Six Sigma Green Belt csapat képzése, támogatása
A vállalati Best Practices projektek koordinálása, a tudásmegosztás eredményeinek széleskörű gyakorlati megvalósításának támogatása

AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

Több év tömeggyártási tapasztalat nemzetközi környezetben
Min. 2 év Six Sigma projekttapasztalat ( bizonyíthatóan, tartósan eredményes projektek )
Felsőfokú műszaki végzettség (villamos, gépész , minőségügyi terület preferált)
Six Sigma Black Belt tanúsítvány
Folyékony angol nyelvtudás szóban, írásban
Proaktív megközelítés
Jó analitikus kézségek
Folyamat szemlélet

ELŐNY:

Hasonló munkakörben szerzett projektvezetői tapasztalat
Autóipari tapasztalat és/vagy elektronikai gyártási tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Nyugat-Dunántúl

AMIT KÍNÁLUNK:

Versenyképes jövedelem
Szakmai fejlődési lehetőség

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát a mail@prohr.hu e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR688 megjelölésével.

Kategória
Műszaki / Mérnök, Termelés / Gyártás
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Vas

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése