www.cvonline.hu

Six Sigma Black Belt Projektmérnök

Multinacionális partnerünk az ipar egyik piacvezető gyártója. Termékeiket világszerte, a vezető technológiájú piacokon használják széles körben. A folyamatos fejlődés biztosítására keressük új munkatársukat a következő most megnyíló pozícióba.

SIX SIGMA BLACK BELT PROJEKTMÉRNÖK

FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

A szervezeti célok megvalósításának támogatása , Six Sigma projektek indítása, koordinálása gyártóüzemi szinten
Munkamódszerek, a hatékonyság fejlesztése Six Sigma módszertanának és eszközrendszerének felhasználásával
A Six Sigma Green Belt csapat képzése, támogatása
A vállalati Best Practices projektek koordinálása, a tudásmegosztás eredményeinek széleskörű gyakorlati megvalósításának támogatása

AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

Több év tömeggyártási tapasztalat nemzetközi környezetben
Min. 2 év Six Sigma projekttapasztalat ( bizonyíthatóan, tartósan eredményes projektek )
Felsőfokú műszaki végzettség (villamos, gépész , minőségügyi terület preferált)
Six Sigma Black Belt tanúsítvány
Folyékony angol nyelvtudás szóban, írásban
Proaktív megközelítés
Jó analitikus kézségek
Folyamat szemlélet

ELŐNY:

Hasonló munkakörben szerzett projektvezetői tapasztalat
Autóipari tapasztalat és/vagy elektronikai gyártási tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Nyugat-Dunántúl

AMIT KÍNÁLUNK:

Versenyképes jövedelem
Szakmai fejlődési lehetőség

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát a mail@prohr.hu e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR688 megjelölésével.
Kategória Mérnök / Műszaki, Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Vas