www.cvonline.hu

Six Sigma Black Belt expert

  • A hirdetés 1184 napja lejárt

Multinacionális partnerünk az ipar egyik piacvezető gyártója. A folyamatos fejlődés biztosítására, a Six Sigma kultúra terjesztésére keressük új munkatársukat a következő most megnyíló pozícióba

SIX SIGMA BLACK BELT EXPERT

FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

A szervezeti célok megvalósításának támogatása , Six Sigma projektek indítása, koordinálása gyári szinten
A fejlesztési lehetőségek felimerése
Munkamódszerek, a hatékonyság fejlesztése Six Sigma módszertanának és eszközrendszerének felhasználásával
A Six Sigma Green Belt csapat képzése, támogatása
A vállalati Best Practices projektek koordinálása, a tudásmegosztás eredményeinek széleskörű gyakorlati megvalósításának támogatása

AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

Több mint 5 év releváns projekt vagy tanácsadói tapasztalat multinacionális gyártási környezetben
Több év Black Belt projekttapasztalat ( eredményes projektek ) Folyékony angol nyelvtudás
Felsőfokú műszaki végzettség
Six Sigma Black Belt tanúsítvány
Folyékony angol nyelvtudás szóban, írásban
Proaktív megközelítés
Jó analitikus kézségek
Oktatási tapasztalat
Folyamat szemlélet

ELŐNY:

Hasonló munkakörben szerzett projektvezetői tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Észak-Dunántúl, autópálya közelében

AMIT KÍNÁLUNK:

Versenyképes jövedelem
Szakmai fejlődési lehetőség

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR954 megjelölésével.

Keresse további ajánlatainkat a Link megjelenítése honlapon.