www.cvonline.hu

Sitebuilder

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

INTERMEDIUS NET KFT.

Vállalkozásunk több mint egy évtizedes múlttal, IT és marketing területen végez fejlesztéseket magyar és külföldi multinacionális cégek számára. Folyamatos fejlődésünk biztosítása érdekében, sitebuildert keresünk debreceni irodánkba. Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Sitebuilder

Főbb feladatok, munkák:

  • Frontend fejlesztés és sitebuild
  • Tartalomkezelés és feltöltés
  • Hírlevél szerkesztés
  • Online regisztrációs felületek tervezése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • HTML5, CSS3 ismeretek
  • JavaScript (jQuery), AJAX ismeret
  • Proaktív, motivált személyiség
  • Jó problémamegoldó készség, precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • WordPressben és/vagy egyéb CMS rendszerekben szerzett gyakorlat
  • PHP/OOP PHP programozásban szerzett tapasztalat
  • Adatbázis ismeretek (MySQL)
  • Photoshop alapvető ismerete
  • Szakmai angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Családias hangulatú munkahely, fiatalos közeg
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos munkavégzés

Munkavégzés helye: Debrecen, Nagy Lajos király tér

Fényképpel ellátott önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Debrecen
Kategória IT / Informatika, Marketing / Reklám / Média / PR
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Debrecen