www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.11.04.
Hirdetés azonosító: 1045040
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Megbízónk 10 éve működik magyarországi nagyvállalati szektorban informatikai fejlesztői területen.

Az alábbi pozícióba keresünk számukra munkatársat:
SITEBUILDER / FRONTEND FEJLESZTŐI TAPASZTALATTAL KEZDŐ JAVA FEJLESZTŐ (GYJW)

Feadatok:
  • grafikai tervek alapján projekt specifikus frontend fejlesztői feladatok elvégzése
  • a feladat elvégzéséhez szükséges tartalmak és környezet kialakítása
  • megadott böngészőkre kompatibilis, responsive megoldások készítése
  • releváns technológiai újítások nyomon követése, elsajátítása

Elvárások:
  • legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • HTML5 és CSS3 magas szintű ismerete
  • JavaScript ismerete
  • a feladatok elvégzéséhez szükséges képszerkesztő programok ismerete
  • a különböző böngésző motorok és azok sajátosságainak ismerete
  • responsive megoldások használatában szerzett projekttapasztalat
  • szakmai tanulási igény, szakmai újdonságok iránti nyitottság
  • önállóság, jó problémamegoldó készség, csapatjátékos személyiség
  • középfokú angol nyelvismeret

Előny:
  • YUI3 vagy jQuery keretrendszerben szereztél már tapasztalatot
  • ismered a Mercurial verziókezelő rendszert
  • rendelkezel Scrum fejlesztési projektben szerzett tapasztalattal
  • részt vettél már Liferay-es fejlesztésekben

Amit kínálunk:
  • rugalmas időbeosztás
  • magas színvonalú munkakörnyezet
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, kihívást jelentő, változatos munka
  • biztos, versenyképes jövedelem

Kezdés: akár azonnal
Juttatás: versenyképes
Munkalehetőség: teljes idős alkalmazotti vagy alvállalkozói státusz
Munkavégzés helye: Buda

Küldje el angol nyelvű önéletrajzát, vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: +36.1.789.7416 (Orosz Judit vagy Komjád Gyöngyvér)

Tech People LÁBLÉC