www.cvonline.hu

Műszaki üzemeltetési vezető

  • Company_icon ISS Facility Services Kft.
  • Location_icon Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 2 napja lett aktiválva

Az ISS Facility Services Kft. a világ és Magyarország élvonalbeli létesítmény-üzemeltetési szolgáltatója. Vállalatunkat a Szolgáltatók Nemzetközi Szervezete (IAOP) évek óta a legjobb szolgáltatóként tartja számon.
Az üzleti tevékenységünk folyamatos bővülése miatt új munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A szolgáltatási szerződés magas szintű teljesítése
  • Személyes kapcsolattartás a megrendelővel
  • Beosztottak irányítása, munkájuk szervezése
  • Pénzügyi tervezés és a megvalósulás követése
  • Proaktív munkavégzés
  • Üzleti folyamatok fejlesztésében való aktív részvétel
  • Soft és Hard FM tevékenységek koordinálása
  • Technikusi feladatok ellátása

Elvárások:

  • Műszaki végzettség
  • Üzemeltetés vagy termelés területén szerzett tapasztalat előny
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzési képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Korábbi vezetői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fix bérezés
  • Rugalmas munkaidő
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök

Munkavégzés helye: Miskolc és környéke

Egyéb:

A hirdetésre olyan pályázó jelentkezését várjuk, aki magabiztosan intézi a fent megjelölt feladatokat és szívesen csatlakozik egy folyamatos jobbításra törekvő szakmai csapathoz.

Jelentkezni önéletrajz küldésével lehet az alábbi e-mail címre.

Helyek Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Építés / Ingatlan > Épületkarbantartó
Gyártás / Termelés > Műszakvezető, Termelés vezető, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki > Technikus
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol