www.cvonline.hu

Site Manager

Régió: Pest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.10.10.
Jelentkezési határidő: 2017.10.20.
Hirdetés azonosító: 1183169

Ipari ingatlanok fejlesztésével foglalkozó nemzetközi partnerünk számára keresünk Site Manager-t Pest megyei munkavégzéssel. A vállalat szakmai fejlődési lehetőséget, nemzetközi karrierlehetőséget és kiemelkedő juttatási csomagot kínál a leendő Site Manager számára.

Az új munkatárs feladatai lesznek:

- kivitelezés helyszíni irányítása
- helyszíni kooperációkon való részvétel
- ütemterv szerinti haladás biztosítása
- alvállalkozói szerződések előkészítésében való részvétel
- projekt költségvetésének nyomonkövetése
- kivitelezéshez kapcsolódó engedélyeztetések biztosítása
- megrendelővel való kapcsolattartás

Elvárások a Site Manager felé:

- felsőfokú műszaki végzettség
- magabiztos angol nyelvtudás
- legalább 2 éves szakmai tapasztalat a magasépítésben (ipari létesítmények építése során szerzett tapasztalat előnyt jelent)
- projekthelyszíneken történő munkavégzés vállalása

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el jelentkezését a hays.hu weboldalon.