www.cvonline.hu
Site Engineer (Referenciaszám: PJ3930)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.02.14.
Jelentkezési határidő: 2016.02.19.
Hirdetés azonosító: 980860
lejárt

Az infokommunikáció piacán vezető szerepet betöltő multinacionális partnerünk számára keresünk munkatársakat, az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

- Területekre való kijárás, alvállalkozók munkájának ellenőrzése és nyomon követése a munka mennyiségét és minőségét tekintve
- Jelentések készítése a folyó munkálatokról
- Különböző projektek szemléje, dokumentálása
- FTTX szerelési munkálatok ellenőrzése

Elvárások:

- Mérnöki vagy Technikusi végzettség
- Jó kommunikációs készség
- Pontos-precíz munkavégzés
- Angol nyelvtudás, napi szintű használathoz
- FTTX ismeret

Amit megbízónk kínál:

- Versenyképes juttatások
- Stabil, multinacionális háttér
- Alkalmazotti jogviszony

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Bruger László kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése