www.cvonline.hu

Site Builder

  • A hirdetés 412 napja lejárt

Megbízónk a világ legnagyobb online utazásszervezője a légi utazás szektorban. 42 országban, több mint 14 millió ügyfélnek nyújt szolgáltatást. Budapesti csapatukba keressük új munkatársunkat Site Builder pozícióba.

Feladatok

  • Kreatív anyagok, hirdetések, bannerek tervezése és készítése
  • Hírlevelek tervezése és készítése
  • Részvétel a cég honlapjainak grafikai fejlesztésében, sitebuildben
  • Hirdetési felületek tervezése

Elvárások

  • Magabiztos használat: PhotoShop, Illustrator, InDesign, Dreamweaver
  • HTML és CSS magabiztos ismerete
  • Reszponziv ismeretek
  • Hírlevelekben, animált gifekben gyakorlat
  • Seo szemlélet
  • Print ismeretek és gyakorlat
  • Felsőfokú angol nyelvtudás

ELŐNY:

  • Html 5 ismeretek
  • Bootstrap-keretrendszer ismerete
  • Adverticum használat
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika