www.cvonline.hu

Site – és Mérnökségvezető

  • A hirdetés 1009 napja lejárt

Ügyfelünk, egy dinamikusan fejlődő nemzetközi hátterű, szakértői szolgáltatást nyújtó vállalat. Megbízásukból keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Az ügyfél telephelyén lévő site vezetése
  • Napi stratégiai működés megtervezése, irányítása, ellenőrzése
  • A szakmai területek (operáció, technológia, szakértői projektek) irányítása és ellenőrzése
  • A Partner által kezdeményezett minőségügyi projektek szakmai támogatása és irányítása
  • Kapcsolattartás az Ügyfél minőségügyi osztályának vezetőjével
  • Új folyamatok projektek kidolgozása és irányítása

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tárgyalási szintű ANGOL/NÉMET nyelvtudás
  • 4+ éves tapasztalat gyártás-termelés területén
  • 4+ éves tapasztalat autóipar területén
  • Termelésben vagy minőségbiztosításban szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs képességek

ELŐNY:

  • Ügyfél kapcsolattartásban szerzett tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet, stabil munkahely, változatos munka
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű juttatások, az utazási költség teljes térítése
  • Széleskörű szakmai tapasztalatok megszerzése különböző projektekben való részvételen keresztül

Munkavégzés helye: Győr VAGY Hatvan

Kontakt:

Kozma Noémi

E-mail cím megjelenítése

06/1 88 33 59

Helyek Győr
Hatvan
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő