www.cvonline.hu

Síkköszörűs - Szerszámköszörűs

  • A hirdetés 674 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója Eger környéki partnere részére keres munkatársakat az alábbi pozícióba

Feladatok:

  • Szerszámok határidőre való elkészítése

  • Szerszámok minőségének biztosítása, a rajzi előírásoknak megfelelően

  • Kapcsolattartás a művezetővel, és minőségügyi munkatársakkal

  • Szerszámgép meghibásodásának jelzése

Elvárások:

  • Mérőeszközök ismerete

  • Forgácsolási, fémipari jártasság

Előny:

  • Forgácsolási, műszaki végzettség

  • Forgácsolási tapasztalat

  • Önállóság, pontosság

Amit kínálunk:

  • Cafeteria

  • Versenyképes fizetés

  • Céges buszjáratok az alábbi településekről:

    Aldebrő, Bükkszék, Bükkszenterzsébet, Eger, Egerbakta, Erdőkövesd, Feldebrő, Istenmezeje, Kál, Kápolna, Mátraderecske, Parád, Parádsasvár, Pétervására, Recsk, Sirok, Sirok-Kőkútpuszta, Szajla, Szentdomonkos, Tarnalelesz, Tarnaszentmária, Terpes, Tófalu, Váraszó, Verpelét

Munkavégzés helye:

  • Eger környéke

Helyek Magyarország
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő