www.cvonline.hu
SIEM Security Analyst (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.11.11.
Hirdetés azonosító: 1080506
lejárt
FELADAT

A T-Systems International egy Budapesten található Security Operation Center bővítéséhez keres munkatársakat Security Information & Event Management területre, Level 1 Security Analyst pozícióba.
Az ideális Level 1 SIEM Security Analyst széleskörű ismereteinek köszönhetően képes értelmezni és szakértőként elemezni a különféle IT rendszerek logjai alapján közvetített, korrelációkon alapuló biztonsági eseményeket. Tisztában van a security aktualitásokkal, alapvető ismeretekkel rendelkezik a különböző támadási módszerek terén, és precíz, megbízható munkavégzésének köszönhetően gyorsan és hatékonyan tud reagálni a releváns rendszereket érintő támadásokra.

PROFIL

  • Kiváló ismeretekkel rendelkezik a Windows VAGY UNIX/Linux operációs rendszerek terén
  • Haladó szintű hálózatos ismeretek birtokában van (CCNA)
  • Érdeklődést mutat az IT security terület iránt, rendszeresen követi a security híreket, aktualitásokat
  • Ismeri a leggyakrabban előforduló támadási módszereket
  • Folyékonyan beszél angolul
  • Alkalmanként szívesen vállal éjszakai vagy hétvégés műszakot
Előny:

  • Alapszintű ismeretekkel rendelkezik a webszerverek (IIS, Apache) és adatbázis szerverek (Oracle, MS SQL, MySQL) terén
  • Foglalkozott Syslog- és Nagios rendszerek, ill. különböző hálózati eszközök üzemeltetésével (PIX, Checkpoint, BlueCoat, Juniper, ISS)
  • Rendelkezik alapszintű SIEM ismeretekkel (HP ArcSight, RSA enVision, Splunk, OSSIM, Solarwinds)
  • Van biztonsági rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalata (ePO, IronPort, IDS/IPS)
  • Ismeri az ITIL folyamatokat
  • Van gyakorlata a logelemzésben

Kategória
IT / Informatika
Régió
Egyéb hasonló állások Önnek
HÁLÓZATI RENDSZERMÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Az infokommunikációs piac meghatározó szere...
Magyarország

JAVA ARCHITECT CSOPORTVEZETŐ

Process Manager- Telekom IT TSI SIS (Budapest)