SIEBEL SZAKÉRTŐT (megbízásos vagy alkalmazotti jogviszonnyal )

  • A hirdetés 475 napja lejárt

Feladatok:

 -        Windows platformon futó Oracle Siebel CRM szoftver üzemeltetése, karbantartása

-        Dokumentációk felülvizsgálata, kiegészítése

-        Hibakeresés, problémák elhárítása

-        Verziófrissítések telepítése

-        Rendszermonitorozás, Log elemzés

-        Automatizáló scriptek írása

-        Üzemeltetési tesztek végrehajtása

-        Teljesítményoptimalizálás

 Elvárások:

Szakismeret:

- Releváns (Oracle Siebel 8) szakmai tapasztalat
- UNIX/AIX vagy Windows rendszerekben szerzett tapasztalat
- Csapatjátékos, proaktív személyiség

Egyéb jellemzők:

-        jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, határozott fellépés

-        pontos, igényes, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

-     versenyképes jövedelem és juttatások

-     felelősségteljes, önálló munkavégzés

-     szakmai fejlődés lehetősége

Helyek Magyarország
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő