www.cvonline.hu

Shop Manager

  • A hirdetés 748 napja lejárt

Több közép-kelet európai országban aktív, német tulajdonú nagy múltra visszatekintő direkt marketing cég keres marketing csapatába munkatársat

munkakörbe.

Feladatok:

  • Honlap belső navigációs rendszerének karbantartása, frissítése
  • Saját programfelület kezelése, napi szintű használata, esetleges hibák kiküszöbölése
  • Új termékek piacra történő bevezetésének támogatása
  • Vevőbarát megoldások feltérképezése és kivitelezése
  • Szoros együttműködés társosztályokkal és az anyacéggel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Jó technikai érzék
  • Kreatív beállítottság
  • Jó német és angol nyelvtudás
  • Magas szintű MsOffice ismeret
  • Rugalmasság és terhelhetőség
  • Jó kapcsolatteremtő készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Tanulási és fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkarend
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát magyar és német nyelven, illetve motivációs levelét magyar nyelven a lenti e-mail címre 2015. február 28-ig.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő