www.cvonline.hu

SHL gyártócella beállító/üzemeltető (INTS/11/14)

  • Frissítve 22 napja

Borsod-Abaúj-Zemplén megyei nemzetközi gyártó partnerünk számára keresünk SHL gyártócella beállító/üzemeltető munkatársat.

Feladatok:

• G38 SHL gyártócella (Robot és CNC megmunkálás) optimális gyártási paramétereinek beállítása, az automata egyengető berendezés felügyelete

• Az SHL gyártócella üzemeltetése, a vevői előírások és a mérési jegyzőkönyvek alapján a szükséges korrekciók gyors, szakszerű elvégzése

Elvárásaink:

• Középfokú szakirányú végzettség

• Géprajzi, forgácsolási ismeretek

• Minimum 1 év szakmai tapasztalat

• Precíz, pontos munkavégzés

Előnyt jelent:

• Technikusi vagy CNC programozó végzettség

• KUKA robot üzemeltetési tapasztalat

• Siemens Sinumerik 840D vezérlés ismerete

 Amit kínálunk:

• Szakmai fejlődés

• Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információval rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát e-mailben.

 Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Munkavégzés helye Borsod-Abauj Zemplen megye
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Borsod-Abaúj-Zemplén