www.cvonline.hu

SHL gyártócella beállító/üzemeltető (INTS/11/14)

  • A hirdetés 461 napja lejárt

Borsod-Abaúj-Zemplén megyei nemzetközi gyártó partnerünk számára keresünk SHL gyártócella beállító/üzemeltető munkatársat.

Feladatok:

  • G38 SHL gyártócella (Robot és CNC megmunkálás) optimális gyártási paramétereinek beállítása, az automata egyengető berendezés felügyelete
  • Az SHL gyártócella üzemeltetése, a vevői előírások és a mérési jegyzőkönyvek alapján a szükséges korrekciók gyors, szakszerű elvégzése

Elvárásaink:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Géprajzi, forgácsolási ismeretek
  • Minimum 1 év szakmai tapasztalat
  • Precíz, pontos munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Technikusi vagy CNC programozó végzettség
  • KUKA robot üzemeltetési tapasztalat
  • Siemens Sinumerik 840D vezérlés ismerete

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődés
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információval rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre.

Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013