www.cvonline.hu

Shipping coordinator

  • A hirdetés 1170 napja lejárt

Az ALENT Hungary Kft. az ALENT Cégcsoport 14 éves, sikeresen működő magyarországi leányvállalata.

Újonnan épülő, fémport és forrasztóhuzalt előállító egységünkbe keresünk munkatársat a következő pozícióra:

Feladat:

 A logisztikai osztály munkájának teljeskörű támogatása. A cég export és import viszonylatában a dokumentációk elkészítése, kapcsolattartás a társosztályokkal (a cégcsoport ázsiai, amerikai, dél-amerikai és egyéb európai leányvállalataival is), vevőkkel, szállítmányozókkal. A feladat teljesen lefedi a logisztika minden ágát, ezért előny a vámkezelésben és veszélyesáru szállítmányozásban való jártasság. Az expressz szállítmányozókkal (TNT, Fedex, GLS) való kapcsolattartás, megbízások internetes felületen történő leadása, árajánlatok kezelése.

Elvárások:

  • minimum érettségi és  hasonló területen szerzett 1-2 éves tapasztalat,  vagy logisztikai karon végzett frissdiplomás pályakezdő vagy OKJ felsőfokú logisztikai végzettség
  • folyékony angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (kiváló excel ismeretek, integrált rendszer használatában gyakorlat)
  • jó kommunikációs készség, jó szervezői készség
  • kiváló idő-menedzsment
  • stressztűrő képesség.

A munkavégzés helye: Dunaharaszti.

Önéletrajzát a megpályázott pozíció megjelölésével és fizetési igény megadásával az alábbi e-mail címre kérjük eljuttatni.

Az önéletrajzok beküldési határideje: 2014. július 18.

Béren kívüli juttatások:

  • Cafeteria: havi keret nettó 27.500 Ft. A kollégák különböző elemek közül választhatnak.
  • Cégünknél bónuszrendszer működik, melynek mértéke a különböző munkaszinteken eltérő.
  • A munkába járást (nem Dunaharasztiban lakók részére) támogatjuk: gépkocsival történő közlekedés esetén 9 Ft/km, tömegközlekedés esetén a költség 86%-áig.
Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Ipari mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-2189)

Man at Work Kft.

Feladatok: A meglévő gyártósorok átalakítása és...
Veszprém, Veszprém

Gyakornok - Motorgyártás - V6 Motorszerelde - Gyártási folyamatok

AUDI HUNGARIA Zrt.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a...
Győr

.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...