www.cvonline.hu

Shift Leader

  • A hirdetés 161 napja lejárt

Van tapasztalatod gyártási környezetben? Tárgyalási szinten beszélsz angolul és szeretnél egy nagy múltú multinacionális vállalatnál dolgozni? Megbízó vállalatunk Csongrád megyei munkavégzéssel keresi leendő munkatársát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A műszakszintű termelési tervek megvalósítása

  • 30-40 fő irányítása

  • Felmerülő problémák koordinálása, kezelésében való aktív részvétel

  • Együttműködés és kapcsolattartás a társosztályokkal

  • Szabályok betartatása, a biztonságos és higiénikus munkakörnyezet megteremtése

  • Folyamatos fejlesztési javaslatok kidolgozása

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi diploma

  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Windows, MS Office, Lotus Notes, Outlook)

  • Műszakos munkavégzés vállalása

Előny:

  • Gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat

  • Csoportvezetőként szerezett tapasztalat

  • Mérnöki területen szerzett diploma

Személyes kompetenciák:

  • Kiváló kommunikációs készség

  • Önfejlesztő képesség

  • Problémamegoldó képesség, erős analitikus és szervezési készségek

  • Jó vezetői képességek

  • Elhivatottság a munkavállalók fejlesztését illetően

  • Képes motiválni másokat

Amit megbízónk nyújt:

  • Modern multinacionális környezet

  • Versenyképes fizetés

  • Fejlődési és előrelépési lehetőség, karrierterv

Munkavégzés helye:

  • Csongrád Megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.