www.cvonline.hu

SharePoint tanácsadó, fejlesztő

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.11.11.
Hirdetés azonosító: 905693
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    • Részvétel intranet koncepció kialakításban, architektúra- és alkalmazástervezés

Feladatkör, felelősségek:    • Részvétel intranet koncepció kialakításban, architektúra- és alkalmazástervezés

• MOSS 2007, 2010, SharePoint On-line (Office 365) bevezetés, telepítés, testre szabás

• Felhasználók oktatása, támogatása

• Saját MOSS megoldások, kiegészítő termékek kifejlesztésében való részvétel

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • Legalább 2-3 éves SharePoint bevezetési és felhasználói tapasztalat, ebből minimum 1 befejezett MOSS projekt

• Strukturált gondolkodásmód

• Jó kommunikációs készség írásban és szóban

• SharePoint Designer, Visual Studio, C# tapasztalat

• MS Office profi ismerete

• Angol nyelvtudás (társalgási szint szóban, szakmai szint írásban)

Előnyök:

• Microsoft minősítés

• Office 365 tapasztalat

• Egyéb .Net fejlesztői tapasztalat (ASP.Net, MVC, stb.)

• MS SQL ismerete, fejlesztői tapasztalat

• Német nyelvtudás

Nyelvtudás:    Angol nyelvtudás (társalgási szint szóban, szakmai szint írásban)

A megbízó cég profilja:    Megbízónk dinamikusan fejlődő magyar tulajdonban lévő szoftverfejlesztő cég.

Amit megbízónk kínál:

• Lehetőség a legújabb technológiák használatára, sokszínű feladatok, változatos projektek

• Részvétel hazai és nemzetközi projektekben, K+F projektekben

• Önálló munkavégzés állandó kihívások mellett

• Folyamatos tanulási lehetőség, tanfolyamok és belső képzések

• Flexibilis, ötletekre nyitott, fiatal vezetőség

• Nyelvtanulási lehetőség

• Jó csapat, akikre a szakmai kérdéseken túl is lehet építeni

• Jó munkakörülmények modern irodában

• Vonzó jövedelem, céges telefon, egyéb juttatások

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.