www.cvonline.hu

SharePoint szoftverfejlesztő

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2016.09.23.
Hirdetés azonosító: 1014366
lejárt

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Magyar tulajdonban lévő szoftverfejlesztő vállalkozáshoz keresünk SharePoint és SharePoint Online fejlesztőt.

Feladatkör, felelősségek:

•Microsoft SharePoint alkalmazásfejlesztés és technikai alkalmazástámogatás

•Adatbázis tervezés, fejlesztés

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

•SharePoint adatstruktúrák és funkciók ismerete

•Tapasztalat Server Object Model fejlesztésben

•SharePoint telepítési ismeretek

•WebPart programozási készségek

•SharePoint Designer tapasztalat

•Megbízható ismeretek az ASP.NET és a relációs adatbázisok területén

•Visual Studio tapasztalat

•Gyakorlat MS SQL lekérdezések megírásában

•Objektum-orientált alapismeretek

•Strukturált gondolkodásmód

•Szakmai angol nyelvtudás

Előny:

•Fejlesztési tapasztalat más API-kon (Client Side Object Model, JavaScript Object Model, REST)

•Migrációs tapasztalat különböző verziójú SharePointok között

•SharePoint Online fejlesztési tapasztalat (SharePoint-hosted- és/vagy Provider-hosted add-ins)

•3rd party Workflow technológiák ismerete

•Microsoft minősítés

•Windows platform területének ismerete

•MS SQL alapú üzleti intelligencia megoldások gyakorlati és elméleti ismerete

•Webes technológiák átfogó ismerete (ASP.Net MVC, jQuery, Ajax)

•WPF vagy WCF gyakorlat

Nyelvtudás:

szakmai angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Megbízónk egy 10 éve alapított magyar tulajdonú szoftverfejlesztő vállalkozás, amely hazai és nemzetközi ügyfeleik számára egyedi üzleti alkalmazásokat fejleszt, kiegészülve portálépítési, üzleti intelligencia és adattárház, továbbá professzionális tesztelési szolgáltatásokkal.

Amit biztosítanak:

•Változatos projektek

•Friss technológiák

•Szakmai kihívások

•Gyors fejlődés

•MCPD vizsgák

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
IT / Informatika
Régió