www.cvonline.hu

Sharepoint Szoftverfejlesztő - INTS/14/32

  • Frissítve 11 napja

SharePoint szoftverfejlesztő

Ref.: INTS/14/32

Egyedi üzleti alkalmazások fejlesztésével foglalkozó ügyfelünk csapatába keresünk Sharepoint szoftverfejlesztőt

A feladataid:

·        Microsoft SharePoint alkalmazásfejlesztés és technikai alkalmazástámogatás

·        Adatbázis tervezés, fejlesztés

Az elvárások:

·        Rendelkezz SharePoint adatstruktúrák és funkciók ismeretével

·        Legyen tapasztalatod Server Object Model fejlesztésben

·        Rendelkezz SharePoint telepítési ismeretekkel

·        Rendelkezz WebPart programozási készségekkel

·        Rendelkezz SharePoint Designer tapasztalattal

·        Rendelkezz megbízható ismeretekkel az ASP.NET és a relációs adatbázisok területén

·        Legyen tapasztalatod a Visual Studio használatában

·        Ne jelentsen problémát egy MS SQL lekérdezés megírása

·        Objektum-orientált alapismereteid egészüljenek ki strukturált gondolkodásmóddal

·        Szeresd a szakmai kihívásokat és szeress szakmai szinten kommunikálni

·        Legyen meg a munkád elvégzéséhez szükséges angoltudásod

Ami előnynek számít:

·        Fejlesztési tapasztalat más API-kon (Client Side Object Model, JavaScript Object Model, REST)

·        Migrációs tapasztalat különböző verziójú SharePointok között

·        SharePoint Online fejlesztési tapasztalat (SharePoint-hosted- és/vagy Provider-hosted add-ins)

·        3rd party Workflow technológiák ismerete

·        Rendelkezel Microsoft minősítéssel

·        Beható ismeretekkel rendelkezel a Windows platform területén

·        Gyakorlati és elméleti ismereteid vannak MS SQL alapú üzleti intelligencia megoldásokkal

·        Átfogó ismeretekkel rendelkezel a webes technológiák terén (ASP.Net MVC, jQuery, Ajax)

·        Használtál már a munkád során WPF-et vagy WCF-et

Amit partnerünk kínál:

·        Változatos projektek

·        Friss technológiák

·        Szakmai kihívások

·        Gyors fejlődés – vezető fejlesztők és tapasztaltabb kollégák folyamatos mentorálása

·        MCPD vizsgák – ingyenes lehetőség Microsoft képzéseken és vizsgákon való részvételre

·        Cégen belüli közösségi élet – közvetlen hangulatú céges rendezvények, csapatépítők

·        Rekreáció – pihenősarok

Amennyiben hirdetésünk felkeltette a figyelmedet, kérjük, küldd el önéletrajzodat a E-mail cím megjelenítése címre!

 A Te tanácsadód Ling Dóra lesz.

Az INT-Solution Kft. munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Munkavégzés helye Budapest főváros
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest