www.cvonline.hu
SharePoint rendszeradminisztrátor
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.08.07.
Jelentkezési határidő: 2015.08.05.
Hirdetés azonosító: 896524
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi informatikai partnerünk számára keresünk új szakembereket, hosszú távú budapesti munkavégzésre SharePoint rendszeradminisztrátori pozícióba.

Feladatok

  • A Microsoft Office SharePoint Server (“MOSS”), Windows SharePoint Services (“WSS”) és ADFS infrastruktúra szerverek támogatása

  • Támogatás szolgáltatása és konzultáció belső és külső ügyfeleknek
  • Elvárások

  • Felsőfokú informatikai vagy műszaki végzettség

  • Minimum 2-3 év Microsoft SharePoint Server 2007 és/vagy 2010 implementálásában, konfigurálásában és üzemeltetésében szerzett tapasztalat

  • Legalább középfokú angol nyelvtudás

  • SQL Server 2008/R2 üzemeltetési tapasztalat

  • IIS 7.0 vagy 7.5 webszerver üzemeltetési tapasztalat

  • Nyitott, tanulni vágyó, csapatjátékos attitűd

  • Előnyök

  • Nemzetközi munkakörnyezetben szerzett tapasztalat

  • Active Directory, Windows szerver ismeretek

  • Német nyelvismeret előny

  • ITIL ismeretek

  • ECDL vizsga

  • Amit ajánlunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

  • Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén

  • Karrier lehetőség

  • Multinacionális környezet

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió