www.cvonline.hu

Sharepoint rendszeradminisztrátor

  • A hirdetés 1406 napja lejárt
Multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:
Feladatok:
  • Sharepoint szerverek támogatása külső és belső ügyfelek részére (Microsoft Office Sharepoint Server, Windows Sharepoint Services, ADFS).
Elvárások:
  • Felsőfokú informatikai vagy műszaki végzettség,
  • Minimum 2-3 év Microsoft Sharepoint Server 2007 és/vagy 2010 üzemeltetésben szerzett tapasztalat,
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Fiatal és dinamikus csapat.
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a fenti pozíció megjelölésével, az alábbi elérhetőségre:

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika