www.cvonline.hu

SharePoint fejlesztőmérnök

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 807630

Dinamikus, szakmai kihívásokra kész SharePoint fejlesztőmérnök munkatársakat keresünk partnerünk számára Budapestre, azonnali kezdéssel

Feladatok:
  • MS vállalati termékek (SharePoint) bevezetése, fejlesztése
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás, igény felmérés
  • fejlesztéssel kapcsolatos tanácsadás,
  • javaslatok kidolgozása, projekt előkészítés
  • fejlesztés
Elvárások:
  • felsőfokú műszaki végzettség
  • SharePoint Server 2010/2013 szolgáltatások és fejlesztői ismeretek
  • SharePoint alapú vállalati portál kialakításában, testre szabásában szerzett tapasztalat
  • Net, ASP.Net fejlesztési gyakorlat
  • MS SQL Server ismeretek
  • minimum 3 éves gyakorlati tapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • fejlett elemző, problémamegoldó és együttműködő készség
  • rendszerszemlélet, igényes, pontos munkavégzés
  • dokumentációs készség
  • ügyfélorientált gondolkodás
  • önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • projektvezetői tapasztalat előnyt jelent
Amit kínálunk:
  • versenyképes fix jövedelem és egyéb juttatások
  • folyamatos szakmai támogatás, képzések, fejlődési- és karrierlehetőség
  • jó hangulatú, összetartó, fiatal, dinamikus csapat
  • Amit a Prohuman kínál:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk
  • segítünk az önéletrajzát a pozícióra szabni
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztási folyamat
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Ha felkeltette az érdeklődését, küldje el szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
IT / Informatika
Régió