www.cvonline.hu

Sharepoint Fejlesztőmérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.06.
Jelentkezési határidő: 2016.11.14.
Hirdetés azonosító: 1042854

Ügyfelünk a hazai informatikai piac egyik kiemelkedő szereplője, tevékenysége széles területet fed le. Meglévő IT megoldásokkal foglalkozó csapatukba keresünk Sharepoint Fejlesztőmérnök kollégát.

Feladatok:

- Microsoft vállalati termékek (SharePoint) bevezetése, fejlesztése
- Ügyfelekkel való kapcsolattartás
- Fejlesztéssel kapcsolatos tanácsadás, javaslatok kidolgozása
- Igényfelmérés, projekt előkészítése

Elvárások:

- Felsőfokú releváns műszaki végzettség
- SharePoint Server 2010/2013 szolgáltatások és fejlesztői ismeretek
- SharePoint alapú vállalati portál kialakításában, testreszabásában szerzett minimum 1 éves tapasztalat
- .Net, ASP.Net fejlesztési tapasztalat
- MS SQL Server ismeretek
- Legalább 3 éves gyakorlati tapasztalat
- Tárgyalóképes angol nyelvismeret
- B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelenthet:
- Microsoft és egyéb gyártói minősítések
- Projektvezetői tapasztalat
- Microsoft Cloud megoldások ismerete

Amit kínálunk:

-Versenyképes fix jövedelem
-Folyamatos szakmai támogatás/képzés, fejlődési lehetőség
-Jó hangulatú, fiatal és dinamikus csapat

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján