www.cvonline.hu

SHAREPOINT FEJLESZTŐ

  • A hirdetés 649 napja lejárt

A hazai piac egy legnagyobb disztribútor cége, amely komplett IT infrastruktúra üzemeltetéssel foglalkozik, dinamikus és szakmai kihívásokra kész munkatársat keres. Színvonalas szolgáltatásai és minőségi megoldásai révén évek óta professzionálisan működik, melyet számos díj és minősítés bizonyít.

Feladatok:

►    Bevezetése és fejlesztése a Microsoft vállalati termékeknek (SharePoint)

►    Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás

►    Fejlesztéssekkel kapcsolatos tanácsadás, javaslatok kidolgozása

►    Igények felmérése, projekt előkészítés

Elvárások:

►    Felsőfokú műszaki végzettség, tárgyalóképes angol nyelvtudás

►    Minimum 3 év tapasztalat SharePoint alapú vállalati portál kialakításában, testre szabásában

►    SharePoint Server 2010/2013 szolgáltatások és fejlesztői ismeretek

►    .Net, ASP.Net fejlesztési gyakorlat

►    MS SQL Server ismeretek

►    Problémamegoldó, együttműködő, elemző készség és rendszerszemléletű gondolkodás

►    Precíz, pontos munkavégzés mind önállóan mind csapatban

ELŐNY:

►    Projektvezetői tapasztalat

►    Microsoft és egyéb gyártói minősítések

►    Microsoft Cloud megoldások ismerete

Amit kínál:

►    Folyamatos szakmai támogatás/képzés, fejlődési- és karrierlehetőség

►    Professzionális környezet, fiatal, dinamikus csapat

►    Versenyképes jövedelem

Amit az Enloyd kínál:

►    Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk

►    Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket

►    Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata

►    Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát

►    Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk

►    Ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő