www.cvonline.hu

SharePoint fejlesztő

  • A hirdetés 628 napja lejárt

Egyedi szoftverekkel, internetes rendszerekkel, és weboldalak fejlesztésével foglalkozó partnercégünk, az ALLWIN Informatika Kft. számára SharePoint fejlesztő munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • SharePoint környezetben webes üzleti alkalmazások fejlesztése nagyvállalati ügyfeleink részére

Követelmények:

  • Minimum 1 éves webes projektekben szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Alkalmazási szintű angol nyelvtudás

Microsoft fejlesztői ismeretek:

  • SharePoint 2010, 2013
  • C#, ASP.NET Web Services
  • HTML, CSS, JavaScript

Előny:

  • ASP.NET MVC, jQuery, HTML5 ismerete
  • Entity Framework ismerete
  • Microsoft SQL Server ismerete
  • Felsőfokú informatikai, programozó matematikusi végzettség
  • Microsoft vizsgák, minősítések

Egyéb:

Egy válogatott csapat vár

Kompenzációs csomag:

Versenyképes fizetés és juttatások (angol oktatás, sportolási lehetőségek, kávé, nasi, gyümölcs, közösségi programok, csocsó, valamint kedvezményes vásárlási lehetőség és munkáltatói kölcsön)

Munkakörülmények:

  • modern, felújított iroda,
  • csúcsminőségű számítógépek/laptopok,
  • dupla monitor,
  • villámgyors gigabites internetkapcsolat

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület, Szent Gellért tér

Munkakezdés: azonnal

Alvállalkozók jelentkezését is várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol