www.cvonline.hu

SharePoint fejlesztő

  • A hirdetés 175 napja lejárt

B04ShP

Multinacionális IT outsourcing partnerünk számára keresünk SharePoint fejlesztőt.

Feladatok:

  • SharePoint és web alapú .NET alkalmazások fejlesztése
  • Részvétel az analízisben, architektúra tervezésben
  • Alkalmazások testreszabása
  • Kapcsolattartás az ügyféllel
  • Dokumentációk készítése

Tapasztalat:

Elvárások:

  • 3-4 év SharePoint fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • .NET / C# fejlesztési tapasztalat
  • Web fejlesztési tapasztalat, alábbi technológiák ismerete: MOSS 2007/2010, HTML5, CSS, JQuery Visual Studio 2010
  • MS SharePoint Portal ismerete
  • Business Connectivity Services ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Informatikai, vagy más mérnöki területen szerzett végzettség

Előny:

  • Francia nyelvtudás

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információ:

  • Hosszú távú, nemzetközi projekt
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Folyamatos továbbképzés, modern technológiák használata

Magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérem, küldje az alábbi címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő