www.cvonline.hu
Sharepoint fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.08.07.
Jelentkezési határidő: 2015.08.03.
Hirdetés azonosító: 896571
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Feladatok

  • Ügyviteli és munkafolyamat támogató rendszerek tervezése, implementálása Microsoft SharePoint 2013 alapon

  • A rendszerek igényfelmérésében való aktív részvétel

  • A rendszerek bevezetésének, követésének, továbbfejlesztésének támogatása

  • Az üzemeltetés támogatása, hibák felderítése, az üzembiztosság és optimális működés elősegítése
  • Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség, vagy releváns tapasztalat

  • Microsoft SharePoint 2013 fejlesztői ismeretek (Visual Studio és SharePoint Designer)

  • Microsoft Visual Studio 2013 ismeret és .NET 4 tapasztalat

  • Windows Workflow Foundation alapú SharePoint Workflow-k készítésben szerzett tapasztalat

  • Az ideális jelölt rendszerszervezői szemlélettel, proaktív, új megoldásokat kereső hozzáállással rendelkezik, és magas szintű ismeretei vannak SharePoint és .NET fejlesztés területén.

  • Előnyök

  • További nyelvek ismerete: PHP vagy Java

  • MSSQL, adatbázis tervezés ismeretek

  • Tanácsadói véna (folyamatok, igények felmérése)

  • MS Team Foundation Server verziókövetési rendszer ismerete

  • Amit ajánlunk

  • Belső fejlesztési csapatunkban kulcsfontosságú szerep

  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat, hosszú távú munkalehetőség

  • Sportolási lehetőségek házon belül

  • Munkavégzés helye

  • Budapest

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió