www.cvonline.hu
SharePoint fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.09.29.
Jelentkezési határidő: 2015.09.23.
Hirdetés azonosító: 896519
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi partnerünk számára keresünk új szakembert az alábbi pozícióba, hosszú távú budapesti munkavégzésre:

Feladatok

  • SharePoint fejlesztések támogatása a teljes fejlesztési életcikluson keresztül

  • Programok optimalizálása, módosítása, felmerülő programhibák elemzése, javítása

  • Felhasználói interface-ek és funkcionális specifikációk elkészítése

  • Unit tesztek végrehajtása, dokumentálása

  • Kapott feladatok priorizálása a határidők betartása érdekében

  • Az iparági best practice alkalmazása és biztosítása a felmerülő programozási feladatoknál

  • Mérnöki szintű dokumentáció készítése modulokhoz, adatbázissémákhoz stb.

  • Produktív rendszerek hibaelhárítása, debuggolása

  • Programkódok felülvizsgálata, javaslattétel a módosításukra

  • Igény szerint felmerülő tréningek lebonyolítása
  • Elvárások

  • Informatikai területen szerzett felsőfokú végzettség

  • Minimum 5 éves Microsoft .NET és C# fejlesztői és MS Sharepoint 2013 fejlesztői tapasztalat

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (német nyelvismeret előny!)

  • Felhasználói interface design tapasztalat HTML, XHTML és Javascript használatával

  • Tapasztalat komplex fejlesztési projektekben

  • Microsoft SharePoint Server/Designer 2007/2010, ASP.NET, SQL Server, XML, Web Services ismeret

  • Személyi követelmények

  • Analitikus gondolkodásmód és rendszerszemlélet

  • Képesség önálló munkavégzésre

  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban

  • Amit ajánlunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

  • Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén, karrier lehetőség

  • Multinacionális környezet

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió