www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    SharePoint Fejlesztő

Hozzáadva: 2016.12.19.
lejárt

Cégünk nemzetközi területen működő, informatikai rendszereket támogató csapatába keres

SharePoint Fejlesztő munkatársat.

Feladatok

  • SharePoint fejlesztések támogatása a teljes fejlesztési életcikluson keresztül Programok optimalizálása, módosítása, felmerülő programhibák elemzése, javítása
  • Felhasználói interface-ek és funkcionális specifikációk elkészítése
  • Unit tesztek végrehajtása, dokumentálása
  • Kapott feladatok priorizálása a határidők betartása érdekében
  • Az iparági best practice alkalmazása és biztosítása a felmerülő programozási feladatoknál
  • Mérnöki szintű dokumentáció készítése modulokhoz, adatbázissémákhoz stb.
  • Produktív rendszerek hibaelhárítása, debuggolása
  • Programkódok felülvizsgálata, javaslattétel a módosításukra
  • Igény szerint felmerülő tréningek lebonyolítása

Elvárások
  • Informatikai területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Minimum 5 éves Microsoft .NET és C# fejlesztői és MS Sharepoint 2013 fejlesztői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (német nyelvismeret előny!)
  • Felhasználói interface design tapasztalat HTML, XHTML és Javascript használatával
  • Tapasztalat komplex fejlesztési projektekben
  • Microsoft SharePoint Server/Designer 2007/2010, ASP.NET, SQL Server, XML, Web Services ismeret

Értékelt kvalitások
  • Analitikus gondolkodásmód és rendszerszemlélet
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban

Amit nyújtunk
  • Versenyképes fizetési és juttatási csomag
  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat)
  • Cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonómikus, modern munkakörnyezet

Kategória
IT / Informatika
Régió