www.cvonline.hu

SharePoint fejlesztő

  • A hirdetés 240 napja lejárt

Megbízónk nemzetközi partnerkapcsolattal rendelkező szoftverfejlesztő vállalat, fő tevékenységi köre az üzleti alkalmazásfejlesztés. Változatos projektekkel rendelkeznek, elsődlegesen egyedi szoftverfejlesztés területén kínálnak átfogó megoldásokat a legmodernebb, maradandó technológiák felhasználásával. Csapatukat SharePoint fejlesztőkkel szeretnék bővíteni.

Pozíció azonosító: B03Shf
Kategória: Informatika, IT Szoftverfejlesztés, .Net fejlesztő, C# fejlesztő, SharePoint fejlesztő
Szükséges nyelvtudás: Angol - középfok
Munkavégzés helye: Budapest – III. Kerület

Feladatok

  • Microsoft SharePoint alkalmazásfejlesztés
  • Technikai alkalmazástámogatás
  • Adatbázis tervezése
  • Adatbázis fejlesztése

Elvárások

  • SharePoint adatstruktúrák és funkciók ismerete
  • Közép szintű angol nyelvtudás
  • Server Object Model fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • SharePoint telepítési ismeretek
  • WebPart programozási készség
  • SharePoint Designer tapasztalat
  • ASP.NET és a relációs adatbázisok ismerete
  • Visual Studio használatában szerzett tapasztalat
  • MS SQL lekérdezés megírásában szerzett tapasztalat
  • Objektum-orientált alapismeret, strukturált gondolkodásmód

Előny

  • Fejlesztési tapasztalat más API-kon (Client Side Object Model, JavaScript Object Model, REST)
  • Migrációs tapasztalat különböző verziójú SharePointok között
  • SharePoint Online fejlesztési tapasztalat (SharePoint-hosted- és/vagy Provider-hosted add-ins)
  • 3rd party Workflow technológiák ismerete
  • Microsoft minősítés
  • Windows platform ismeretek
  • Gyakorlati és elméleti ismeretek MS SQL alapú üzleti intelligencia megoldásokkal
  • Átfogó ismereteka webes technológiák terén (ASP.Net MVC, jQuery, Ajax)
  • WPF vagy WCF ismeretek

Egyéb információ

  • Cégen belüli közösségi élet – közvetlen hangulatú céges rendezvények (happy friday, csapatépítő kirándulások, céges grill-estek, fakultatív sport és egyéb programok)
  • Rekreáció – pihenősarok babzsákokkal, csocsóasztalokkal, és Guitar Hero-val
  • Gyümölcs-keddek – változatos gyümölcsválaszték minden kedden az egészséges életmód jegyében

Küldd el az önéletrajzod nekünk a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő