www.cvonline.hu

SharePoint fejlesztő

  • A hirdetés 448 napja lejárt

A partnerünk egy SharePoint kompetencia központ kialakításán dolgozik és ide keresik tapasztalat SharePoint fejlesztő kollégákat.

Pozíció azonosító: B48SPf
Kategória: Informatika, IT Szoftverfejlesztés, SharePoint fejlesztő
Szükséges nyelvtudás: Angol - felsőfok, Angol - középfok, Angol - tárgyalási, Angol - társalgási
Munkavégzés helye: Budapest - XIII. Kerület

Feladatok:

  • Nagyvállalati projekteken fejlesztési feladatok ellátása SharePoint platformon
  • Change request és Support fejlesztés
  • Workflow és komponens fejlesztés
  • A kompetencia központ kialakításában való részvétel

Elvárások:

  • Min. 2-3 éves SharePoint fejlesztői tapasztalat
  • Az agilis, KANBAN, SCRUM módszertan ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban is
  • Csapatszellem

Előny:

  • Beszállítói oldalon szerzett tapasztalat
  • Pénzügyis szektor ismerete
  • Proaktív hozzáállással

Amit a cég kínál:

  • stabil munkahely, hosszú távú lehetőség
  • angol és német nyelvi képzés
  • rugalmas munkaidő
  • jól megközelíthető, modern iroda
  • kávé, fagyi, játékszoba, relax-szoba
  • bringabarát munkahely

Küldd el az önéletrajzod nekünk az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol