www.cvonline.hu

SharePoint fejlesztő (min. 2 év tapasztalattal)

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 852881
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Megbízónk belső fejlesztési csapatába keresünk Sharepoint fejlesztő kollégát.

Feladatkör, felelősségek:    Workflow támogató rendszerek tervezése, implementálása Microsoft SharePoint 2013 alapokon

Igényfelmérésben való aktív részvétel, majd a rendszerek bevezetésének, követésének, továbbfejlesztésének támogatása

Az üzemeltetés támogatása, a hibák felderítése

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   Elvárások:

Min. 2 év releváns Sharepoint tapasztalat

MS SharePoint 2013 fejlesztői ismeretek (Visual Studio és SharePoint Designer)

Microsoft Visual Studio 2013 ismeret és .NET 4 tapasztalat

Windows Workflow Foundation alapú SharePoint Workflow-k készítésben szerzett tapasztalat

Proaktív hozzáállás

Előnyt jelent:

PHP vagy Java MSSQL, adatbázis tervezés ismeretek

MS Team Foundation Server verziókövetési rendszer ismerete

Nyelvtudás:

A megbízó cég profilja:    Megbízónk komplex webes szolgáltatásokat kínál ügyfelei részére a magyar és a nemzetközi piacokon. Fiatalos, dinamikus csapatukban hosszú távra szóló lehetőséget kínálnak.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
IT / Informatika
Régió