www.cvonline.hu

Sharepoint fejlesztő INTS/13/32

  • Company_icon INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 21 napja lett aktiválva

Egyedi üzleti alkalmazások fejlesztésével foglalkozó ügyfelünk csapatába keresünk

Sharepoint szoftverfejlesztőt

A feladataid:

  • Microsoft SharePoint alkalmazásfejlesztés és technikai alkalmazástámogatás
  • Adatbázis tervezés, fejlesztés

Az elvárásaink:

  • Rendelkezz SharePoint adatstruktúrák és funkciók ismeretével;
  • Legyen tapasztalatod Server Object Model fejlesztésben;
  • Rendelkezz SharePoint telepítési ismeretekkel;
  • Rendelkezz WebPart programozási készségekkel;
  • Rendelkezz SharePoint Designer tapasztalattal;
  • Rendelkezz megbízható ismeretekkel az ASP.NET és a relációs adatbázisok területén;
  • Legyen tapasztalatod a Visual Studio használatában;
  • Ne jelentsen problémát egy MS SQL lekérdezés megírása;
  • Objektum-orientált alapismereteid egészüljenek ki strukturált gondolkodásmóddal;
  • Szeresd a szakmai kihívásokat és szeress szakmai szinten kommunikálni;
  • Legyen meg a munkád elvégzéséhez szükséges angol tudásod;

Ami előnynek számít:

  • Fejlesztési tapasztalat más API-kon (Client Side Object Model, JavaScript Object Model, REST);
  • Migrációs tapasztalat különböző verziójú SharePointok között;
  • SharePoint Online fejlesztési tapasztalat (SharePoint-hosted- és/vagy Provider-hosted add-ins);
  • 3rd party Workflow technológiák ismerete;
  • Rendelkezel Microsoft minősítéssel;
  • Beható ismeretekkel rendelkezel a Windows platform területén;
  • Gyakorlati és elméleti ismereteid vannak MS SQL alapú üzleti intelligencia megoldásokkal;
  • Átfogó ismeretekkel rendelkezel a webes technológiák terén (ASP.Net MVC, jQuery, Ajax);
  • Használtál már a munkád során WPF-et vagy WCF-et;

Amit biztosítunk:

  • Változatos projektek;
  • Friss technológiák;
  • Szakmai kihívások;
  • Gyors fejlődés – vezető fejlesztőink és tapasztaltabb kollégáink folyamatos mentorálása mellett sokkal gyorsabban bővítheted és mélyítheted szakmai tudásodat;
  • MCPD vizsgák – minden kollégánknak ingyenesen biztosítjuk a lehetőséget, hogy Microsoft képzéseken és vizsgákon vehessen részt;

Aminek a fentiek mellett még kollégánkként részese lehetsz:

  • Cégen belüli közösségi élet – közvetlen hangulatú céges rendezvények (happy friday, csapatépítő kirándulások, céges grill-estek, fakultatív sport és egyéb programok);
  • Rekreáció – pihenősarok babzsákokkal, csocsóasztalokkal, és Guitar Hero-val;
  • Gyümölcskeddek – változatos gyümölcsválaszték minden kedden az egészséges életmód jegyében;

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Az INT-Solution Kft. munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol