www.cvonline.hu

Sharepoint fejlesztő gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 805359
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal üzleti és informatikai tanácsadó partnerünkhöz keresünk sharepoint fejlesztő gyakornokot!

Feladatok:

  • Alapvető programozó készség (.Net Framework, C#, asp.net)
  • SQL - adatbázis-kezelés
  • IIS– adminisztráció és általános hibaelhárítás

Elvárások:

  • Szakirányú egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Microsoft termékekkel kapcsolatos tapasztalat (Sharepoint 2003 és 2007, Exchange Server)
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás - írásban, szóban egyaránt
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontú gondolkodás

Munkaidő: heti minimum 20-40 óra

Előnyt jelent:

  • Microsoft vizsgák megléte
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • bruttó 1500 Ft/óra
  • szakmai tapasztalatszerzési lehetőség
  • kulturált munkakörnyezet
  • Versenyképes, kiemelkedő, teljesítményarányos jövedelem,
  • Képzés, folyamatos tréningekkel,
  • Széleskörű tapasztalataink átadása,
  • Szakmai-vezetői támogatás,
  • Cégen belüli előrelépés lehetősége,
  • Külföldi munkavégzés (USA) a betanulási időszak után
Amennyiben tudod vállalni a heti 20-40 órás teljes munkaidőt, akkor várjuk jelentkezésed, miután regisztráltál a Link megjelenítése oldalon.