www.cvonline.hu
Sharepoint fejlesztő – Telekom IT NC (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 856328
lejárt
FELADAT

  • SharePoint fejlesztések támogatása a teljes fejlesztési életcikluson keresztülProgramok optimalizálása, módosítása, felmerülő programhibák elemzése, javítása
  • Felhasználói interface-ek és funkcionális specifikációk elkészítése
  • Unit tesztek végrehajtása, dokumentálása
  • Kapott feladatok priorizálása a határidők betartása érdekében
  • Az iparági best practice alkalmazása és biztosítása a felmerülő programozási feladatoknál
  • Mérnöki szintű dokumentáció készítése modulokhoz, adatbázissémákhoz stb.
  • Produktív rendszerek hibaelhárítása, debuggolása
  • Programkódok felülvizsgálata, javaslattétel a módosításukra
  • Igény szerint felmerülő tréningek lebonyolítása

  • Informatikai területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Minimum 5 éves Microsoft .NET és C# fejlesztői és MS Sharepoint 2013 fejlesztői tapasztalat
  • Tárgyalóképes NÉMET nyelvtudás
  • Felhasználói interface design tapasztalat HTML, XHTML és Javascript használatával
  • Tapasztalat komplex fejlesztési projektekben
  • Microsoft SharePoint Server/Designer 2007/2010, ASP.NET, SQL Server, XML, Web Services ismeret

Személyi követelmények

  • Analitikus gondolkodásmód és rendszerszemlélet
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban
  • Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén. Karrier lehetőség
  • Multinacionális környezet: részvétel a T-Systems nemzetközi projektjeiben

Kérünk, hogy részletes, magyar és angol/német nyelvű szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el:

Link megjelenítése

„Állásajánlatok” menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 79543

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió