www.cvonline.hu
Sharepoint fejlesztő – Telekom IT NC (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.26.
Hirdetés azonosító: 831296
lejárt
FELADAT

Feladatok

  •   SharePoint fejlesztések támogatása a teljes fejlesztési életcikluson   keresztül
  •   Programok optimalizálása, módosítása, felmerülő programhibák elemzése, javítása
  •   Felhasználói interface-ek és funkcionális specifikációk elkészítése
  •   Unit tesztek végrehajtása, dokumentálása
  •   Kapott feladatok priorizálása a határidők betartása érdekében
  •   Az iparági best practice alkalmazása és biztosítása a felmerülő programozási   feladatoknál
  •   Mérnöki szintű dokumentáció készítése modulokhoz, adatbázissémákhoz stb.
  •   Produktív rendszerek hibaelhárítása, debuggolása
  •   Programkódok felülvizsgálata, javaslattétel a módosításukra
  •   Igény szerint felmerülő tréningek lebonyolítása

Elvárások

  •   Informatikai területen szerzett felsőfokú végzettség
  •   Minimum 5 éves Microsoft .NET és C# fejlesztői és MS Sharepoint 2013   fejlesztői tapasztalat
  •   Tárgyalóképes angol nyelvtudás (német nyelvismeret előny!)
  •   Felhasználói interface design tapasztalat HTML, XHTML és Javascript   használatával

  • Tapasztalat komplex   fejlesztési projektekben
  • Microsoft SharePoint   Server/Designer 2007/2010, ASP.NET, SQL Server, XML, Web Services ismeret
  •   Analitikus gondolkodásmód és rendszerszemlélet
  •   Képesség önálló munkavégzésre
  •   Jó kommunikációs készség szóban és írásban
  •   Fiatal és barátságos csapat
  •   Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség
  •   Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Személyi   követelmények

  • Analitikus gondolkodásmód és rendszerszemlélet
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német   nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

www.it-services.hu Állásajánlatok   menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 79543

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió