www.cvonline.hu

SharePoint és InfoPath gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 1097232
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Most az egyik gyógyszergyártással foglalkozó partnercégünkhöz keresünk a SharePoint és InfoPath gyakornok munkatársat.

Feladatok:

  • Meglévő SharePoint hátterű és InfoPath formanyomtatványokat használó intranetes felületek karbantartása
  • A már meglévő felületek fejlesztése, új szemléletmóddal történő megközelítése
  • Hasonló alapokon nyugvó új oldalak kialakítása a belső igényeknek megfelelően
  • A kialakított oldalak és az azon belüli változtatások megfelelő dokumentációja
  • Felmerülő hibák és technikai problémák megoldása
  • A felhasználók szakmai támogatása ezen a területen

Elvárások:

  • Folyamatban lévő nappali tagozatos tanulmányok
  • Microsoft SharePoint és InfoPath Designer 2010 ismerete
  • Ezen alapokon nyugvó felületek létrehozása terén szerzett gyakorlat
Munkaidő: első 6 hétben heti 2 nap, ezt követően a tanév végéig igény szerint heti 1 vagy 2 nap

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1100 Ft / óra
  • Nemzetközi munka környezet
  • Budapestről ingyenes buszjárat

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Pest